uutta..

siirtymästä. Siitä miten ps3 pelit ovat harpanneet myös xbox 360:lle. Mahtaa potuttaa.

http://www.youtube.com/watch?v=HPb294g26i4&mode=related&search=
3333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

fable2, joku tunnistamaton sotapeli?, haza?, medal of honor, spilntter cell, joku miekkailu pel ja project gotham racing.

fable ei ole tuttupeli onko ollut ennen ps2:lla? en ole koskaan pelannut enkä kaipaakkaan ihan sama mille julkaisevat kakkos osan.

sota peli? niitähän riittää joskus on Medal of Honor: Allied Assaultia pcllä tullut pelattua ei suosikki mutta en jaksais joka osaa tahkota kun ei kiinnosta niin paljoa ja näitä sota pelejä tehdään liian paljon muutenkin. en hankkisi tätä varmaankaan ps2:lle ps3:lle enkä edes xbox 360:lle.

haza? tuntematon ja voin elää hyvin ilmankin tätä

medal of honorin joku jatkoosa kuten jo sanoin ei ole hankinta listalla

slintter cell en aijo näitäkään pelejä hankkia joskus jotain slintteriä kokeillut

project gotham racing tämähän ei ainakaan ole pleikalta voinut siirtyä xboxille koska se ei ole koskaan ollutkaan pleikka peli. arcade hurjastelu joita on kyllästymiseen asti näistä sain tarpeekseni nfs3 jälkeen.

joo yhtään peliä ei ollut sellaista jonka ton perusteella hankkisin tusina kamaa vaikuttivat olevan.
joten terve menoa vaan xboxin leriin.

forza 2 on ainut peli jonka takia voisi kuvitella ostavansa xboxin mutta 300-400 laitteesta joka voi hajota koska tahansa ja vain toistaiseksi siis yhden pelin takia ja 60kö? euroa vuodessa pelkästään siitä että forzaa voi pelata netissä. ei houkuta tarpeeks

Äänestä
  • pelit ovat viellä alempitasoisia ja olihan siellä Assassin`s creed,joka tulee xbox 360:lle tehorajoitteisen ps3:sen takia koska siitä tuskin oltaisiin saatu niin paljon irti mitä oltiin haluttu.

    Lisäksi paljon muitakin pelejä on,mutta kuten pitäisi typerämmänkin tietää,niin tuossa oli vain murto-osa siitä mitä xbox 360:lle on tulossa.

    Ps3:sen pelitarjonta sensijaan on todella lattea ja pelivalikoima on helposti laskettavissa 1 käden sormilla.

    Odotelkaa vain kyllä se vuosi 2009 sieltä tulee sitten joskua.

    Äänestä

  • >forza 2 on ainut peli jonka takia voisi
    >kuvitella ostavansa xboxin mutta 300-400
    >laitteesta joka voi hajota koska tahansa ja vain
    >toistaiseksi siis yhden pelin takia ja 60kö?
    >euroa vuodessa pelkästään siitä että forzaa voi
    >pelata netissä. ei houkuta tarpeeks

    Minkä pelin takia ostaisit PS3:sen? Vai oletko jo ostanut? Mitä pelaat sillä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


videoo.. kirjoitti:

siirtymästä. Siitä miten ps3 pelit ovat harpanneet myös xbox 360:lle. Mahtaa potuttaa.

http://www.youtube.com/watch?v=HPb294g26i4&mode=related&search=

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu