leffan toisto

millanen ohjelma pitäisi olla että saan tälläisen tiedoston auki ja sitä katottuu, kun kysessä on tälläinen *SVCD.TS-Centropy.CD2.mpg ??
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ohjelma nimeltä g-spot kertoo minkä codekin mikäkin elokuva tarvitsee.. mutta millä ohjelmilla olet jo kokeillut? kuvittelisin että tuon pitäisi ainakin jollain powerdvd:llä tai windvd:llä aueta... ellei se sitten näy windows media playerilla, viplaylla, bsplayerilla, tms?

kuvan laatu kyseisessä pätkässä ei varmaankaan ole kummoinen nimittäin eikös TS ole kuvattu jalustalla valkokankaalta, mut äänet on otettu suoraa ääniraidalta?

Äänestä
  • sain auki juu..
    löysin sattumalta omasta takaa windvd ja sillä toimii...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juha kirjoitti:

millanen ohjelma pitäisi olla että saan tälläisen tiedoston auki ja sitä katottuu, kun kysessä on tälläinen *SVCD.TS-Centropy.CD2.mpg ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu