Kutiavat pallit

Niin tuossa tuli ajeltua papparaisen alapää paljaaksi ja yleensä olen voidellut herkät kohdat sinkkivoiteella kutinan välttämiseks. Tuli tuossa mieleen onko olemassa jotain parempaa voidetta kutiavalle iholle?
6472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

osta viatop geeliä. tarkoitettu nimenomaan kutinaan eläimillä.

Äänestä

Kuka ajelee koiran pallit? Taitaa papparainen olla trollin oma puoliso.

Äänestä
  • onhan rotuja joiden trimmiin kuuluu myös ajella pallit...

    Äänestä

Bebanthen on hyvä voide, kutiaviin kohtiin.

Äänestä

En osaa niksiä antaa mutta voin kertoa hymyilleeni otsikkoa lukiessani ;)

Äänestä

Öh,papparaisten palleihin voi kokeilla myös Aloe Vera geeliä,se usein toimii ihoa rauhoittavasti.

Ihme,että sain naurun tyrskähdyksiltäni tuon kirjoitettua.Mielikuvitus kun tuppaa laukkaamaan aika villisti välillä... :=)))))))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mummo73 kirjoitti:

Niin tuossa tuli ajeltua papparaisen alapää paljaaksi ja yleensä olen voidellut herkät kohdat sinkkivoiteella kutinan välttämiseks. Tuli tuossa mieleen onko olemassa jotain parempaa voidetta kutiavalle iholle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu