antakkee ny?

Antakaa mulle joku teijän käyttämätön steam koska mult pöllittii se ja en pysty pelaa:D:D:D
Plz!?!?!
3380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kukaan ei ole niin tyhmä!

Äänestä
  • sä oot rune heebo

    Äänestä

mene steamin nettsivujen support osioon, luo sinne accountti ja luo uusi support-ticketti. sinne kerrot englanniksi ongelmasi niin he resetoivat accounttisi ja saat sen takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plz kirjoitti:

Antakaa mulle joku teijän käyttämätön steam koska mult pöllittii se ja en pysty pelaa:D:D:D
Plz!?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu