Aina toistamaan esim dvd levyä kun sellasen koneeseen laittaa vaikka haluis toistaa sen jollain muulla ohjelmalla! esim vlc:llä...saako sen millään pysymään passiivisena muutenkuin poistamalla sen kokonaan koneelta? en ole sitä käyttänyt kuin joittenkin typerien rm tiedostojen purkuun kun nehän ei muilla taida aueta! kts jos joku jaksaa vaivautuu vastaileen! t:einari(porno)
Real media
player änkee
4212
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Asetuksista löytyy, mille tiedostotyypeille Real on oletusohjelmana. Jos asennusvaiheessa ei huomaa poistaa valmiita rukseja, niin se pyrkii ekaksi melkein kaikkeen mahdolliseen. Kai ne jälkikäteenkin saa poistettua, en nyt yöllä viitsi alkaa tarkistaa.
voi ottaa pois TkBellExe:n, realin päivitysten tarkastajan ja varmaan pomppuikkunoiden hakijan, pois.
Ei siity suoraan kysymykseen, mutta kuitenkin.
etsi ohjelma-
ruksi: avaa vast. tiedostot aina tällä
Täytyy kai poistaa tuo ohjelma ja asentaa uudestaan ja yrittää sit kattoo mihin ne ruksit oikeen tulee ettei se olis aina tosiaan änkemässä kehiin! eli kts vaan ja hyvää kesää kaikille!t:pornoeinari