kysymys

kanttiiko range purelle kehata prayta heti alkuun?
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos alotat pk vasta noin kun saat rangen 80 niin sitten kannattaa mut jos oot semmonen tavallinen jolla on 60-75 niin ei kannatava viel.. jos käyt aikasemin pklla!

Äänestä
  • se on vasta 4lvl joten on turha puhuu niin kauas

    Äänestä

älä helessä kehitä prayerii ennenkö ranged on jotain 60!!!! mun pure meni pilalle jo ku se on lvl 43 ranged 58 pray 21... sen levusena vois ranged olla jo 63!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokju kirjoitti:

kanttiiko range purelle kehata prayta heti alkuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu