mittari

niin että toimiiko pyörän nopeus mittari mopossa kun en jaksas ostaa uutta digitaali mittarii kunnollista kun keräsin ja vanha meni hajalle niin et sopiiko se siihen vai näyttääkö lukemat ihan päin persettä? kiitos asiallisista vastauksista JO nyt !
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kunhan kaliproit sen sopivaksi moposi renkaalle.

Äänestä
  • niinkuin otsikkokin sen kertoisi

    Äänestä

sanat "kun ei jaksas ostaa" samaa kuin että ei ole rahaa?....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dööm herbert kirjoitti:

niin että toimiiko pyörän nopeus mittari mopossa kun en jaksas ostaa uutta digitaali mittarii kunnollista kun keräsin ja vanha meni hajalle niin et sopiiko se siihen vai näyttääkö lukemat ihan päin persettä? kiitos asiallisista vastauksista JO nyt !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu