moi likat sanokaa onks mä ihan pervo tai sairas ku toi likkojen pukeutumine kiihottaa mua ihan älyttömästi. mä olin eilen stadin paikoissa ulkona ja joka puolella näkyy likkoja jotka näyttelee stringejään lantiohousujen tai lyhyen hameen alta -pitäskö mun siis jotenki reagoida onks se siis lupaus mulle jostain? mä en saa noita pois ajatuksista ja monta kertaa päivässä täytyy itte sillai helpottaa . ja mainoksia jokapuolella. onks ne vihjeitä vai pitäskö mun mennä vaikka terkkarille?
minihameista, lantiohousuista
teemu16v.
161731
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
minkähän takia näitä stringeja on keksitty.. juuri sinunlaisia varten kiihotakseen sua ja muita herkkiä ajattelemaan koko asiasta.. toss ei oo mitään pahaa, vaikka ensin luulisi.. ei mikään ihme että jokainen man vetää käteen kymmenen kertaa päivässä.. runkkaa vaan ihan rauhassa.. ;)
jos muijien stringien kattelu pistää sut runkkaan niin hoitoon heti! en mä ainakaan osaa tollaisia vaikutuksia edes kuvitella, onks sulla muijaakaan?
Tota kutsutaan hei murrosiäksi...ei tarvii olla niin tuomitseva. Tietyssä iässä kiihokkeeksi riittää vaikka nelikymppinen opettaja...
musta tuntuu siltä, että me miehet kiihotumme heti kun nähdään alastonta pintaa ja naisellisia hepeniä, kaikki likat ei ehkä huomaa kuinka vahva vaikutus sillä voi ihan tuntemattomaan ohikulkijaan olla. Mutta eipä haittaa: poikkea vessaan ja vedä käteen mutta varo vastaantulijoita! Äläkä raiskaa, se ei ole sallittua vaikka likat näyttäiskin vihjaavan..
Mistä lähtien raiskaaminen muka ei oo ollut sallittua? Mun isä opetti että kaikki on sallittua mistä ei jää kiinni. me ollaan gängin kanssa joka perjantai tönästy joku humalainen nelitoistanen kontilleen ja tyhjennetty pussit eikä vielä oo tullut mitään ongelmia. hauskempaa ku kännääminen
sillä et ne antaa stringiensä ja perseensä näkyä sitä että jätkät käpälöis niitä? tätä ku en tiä ja kiihotun joka kerta niin vitusti. kiitti kommenteista vaikka jäikin epäselväksi onko sairasta vai ei
Et säkään kyllä mikään järjen jättiläinen ole...
Missä pullossa sä olet oikein kasvanut?
Katsoa saa,muttei koskea!
Ja sen katsomisen kanssakin on vähän niin ja näin...jotkut silkkiperseet ahdistuu siitäkin.Ei voi ummartaa,miksi pitää laittaa sellaiset hepeneet päälle,jos ei kerran saa edes katsoa.Mutta ne onkin naisia...ei niitä voi miehen aivoilla ymmärtää.
ymmärtää muttei ymmärrä antaa"
no jotkut tykkää, jotkut ei. ei kaikki välttämättä tykkää jos niitä tullaan hipeltämään heti ku alkkarit vilahtaa! se on vähän hankala juttu, ei sitä voi niin vaan sanoo.
mä tykkään joskus jos joku kiva jätkä vaikka halaa tai kutittaa tai silleen, mut sit jos alkaa oikeesti kouria KOKO AJAN perseestä ja hiplata ja lääppiä, niin se on kyl jo vähän sairasta...
toi oli kyl aika pahasti sanottu! ei teistä miehistäkään kaikki oikeen ymmärrä... ja tarviiko kaikkien akkojen olla sellasia horoja, että haarat leviää heti ku jätkä vähän kahtoo??!
no katos jotku haluu ja jotku ei. Mä käytän stringejä (wuhuu!!½!!!!!!!!!!)
no mul näkyy kans noi stringit ja muute kerran kävi sellane juttu,oltii niinku
koulus ja sitte yks meijä luokkalaine jätkä tuli vetäsee niist mun stringeist
silleen! (mul kyl näky ne!) ja perseelle läpäsyjä oon myös kokenu.......
no ei oo sairasta eikä tarvi lääkäriin mennä >(no mun mielipide)
varmaa monet muutki jätkät kiihotttuu niist...stringit on sexyjä!!=)
tiedoksenne likat että älkää heittäkö kevätsiivouksessa pieneksi/rikkimenneitä alusasujanne roskiin vaan lähettäkää Tompan eroottiseen kierrätyskeskukseen; lisäohjeet [email protected]
moi kaikki! en sanu tarkkaa vastausta kysymyksiini mutta 1320 on lukenu nää jutut täähän on 2. luetuin juttu tällä sivulla, jee! näin taas yhden alastoman selän ja vaaleet stringit farkkujen alla, mä meen ny purkaan paineitani, moi!
Onks sun elämäntehtävä niinku kiihottaa jätkii pukeutumisellas,saatko ite siitä jotain kiksejä tai sillee?Nostaaks se sun itsetuntoo ja sillee ku jätkät kuolaa ja ne on niinku housumato kovana.Tuntuukse niinku kivalt sun mielest?
NO EI TODELLAKAAN,MISTÄ VITUSTA OOT TOLLAST SAANU PÄÄHÄS?!
JA SE EI OO SUN EIKÄ KENENKÄÄN ASIA MITEN MÄ PUKEUDUN....
EI NOSTA ITSETUNTOO,JA SE ON NIITTE JÄTKIEN ONGELMA JOS "HOUSUMATO" ON KOVANA...
NIILLE SE VAA ANTAA MIELIHYVÄÄ....EI AINAKAA HIRVEESTI MULLE!
Älä välitä noista.Jenssuliini on epäilemättä joku ruma muija,jota ei kukaan katso,ainakaan ihaillen,vaikka olisi mitä päällä.Kateuksissaan ##ttuilee.
Niin ja pukeudu vaan jatkossakin sexysti,siitä me kundit tykätään. :)