Kypros / Agia Napa

Onko joku palannut lähiaikoina Agia Napasta? Mikä siellä on meininki tähän aikaan vuodesta? Onko sää jo lämmin?
1388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vähän oli pilvistä ja koko kylä oli remontissa valmistautuen sesonkiin.Tähän aikaan vuodesta alkaa olemaan baarien avajaisbileitä paljon ja kyllä niissä porukkaa riittää.Tekis mieli lähtee heti uudestaan vaikka palautumisessa menee aikaa,sen verran rankkaa aiya napan meininki oli viikko sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iso kohmelo kirjoitti:

Onko joku palannut lähiaikoina Agia Napasta? Mikä siellä on meininki tähän aikaan vuodesta? Onko sää jo lämmin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu