Yamaha BWs

EX tuulikellon omistaja :)

Onko kellään tietoa -97- yamaha BWs:stä et minkä painoset rullat variaattorissa??Entä onko pakoputkessa prikkaa... yms.Uuden Skootterin ostajille tiedoksi et ennen omistin -05- Kinroadin ja nyt -97- yamahan. niin kyllä yamaha on huomattavasti parempi vaikka 8v. vanhempi onkin.Eli unohtakaa ne uudet kiinalaiset ja ostakaa käytetty OIKEA mopo skootteri.

4

2381

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • torttu

      rullat on 7,1gr pakoputkessa hukkaputki alkukäyrän sivulla,variaattorissa prikka,pakoaukko puolipyoreen muotonen ei muita kuristuksia.

      • kiitos.

        ja vielä kerran kiitos!


    • mbk..,.

      booster muuten sama vehje kuin yamaha? Kun samat osat käy. Itsellä on -01 booster, ja on toiminut moitteetta. Pelkällä prikan ja hukkiksen poistolla suorituskyky tuplaantuu, ja helppo palauttaa vakioksi takas.

      • Anonyymi

        Mitä tarkotat hukkiksella? Kun mä haluisin saada viriä mun 94vuoden bw’s helposti että saa takasin vakuoks mutta en tiedän miten?? Tai tilasin tänään rajottamattoman cdi boxin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      115
      6737
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3737
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      185
      2526
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      276
      2398
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      196
      2071
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1780
    7. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1725
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      128
      1269
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1255
    10. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1224
    Aihe