apuaaaa

voinko olla raskaana? menkkoja ei oo näkyny kuukautee ja nännit ovat arat. voisiko nuo olla siis raskauden merkkejä? pillereitä en ole voinut napsia kun odottelen niitä seuraavia kuukautisia.. kortsun kanssa seksiä olen siis harrastanu. kiitos jos joku osais auttaa! :)
2278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä, molemmat oireet ovat tyypillisiä raskauden oireita. Raskaustesti kannattaa tehdä jos olet yhtään epävarma ehkäisyn toiminnasta.

Äänestä

hei mulla kans on sama vika menkkoja olen viikon odottanut ei näy eikä kuulu, kivut ovat samat kuin menkat alkais mutta ei. 5 vuotta olen pillereitä popsinut eikä koskaan vielä ole käynyt näin.... ja kaks raskaustestiä olen tehnyt mutta negatiivistä näyttää.... mites sulla on nyt mennyt joko on alkanut???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paksunako? kirjoitti:

voinko olla raskaana? menkkoja ei oo näkyny kuukautee ja nännit ovat arat. voisiko nuo olla siis raskauden merkkejä? pillereitä en ole voinut napsia kun odottelen niitä seuraavia kuukautisia.. kortsun kanssa seksiä olen siis harrastanu. kiitos jos joku osais auttaa! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu