oonko liian lyhyt teidän jätkien mielestä kun oon n.155 cm ja painan tuon jonkun 49 kg....
mitä mieltä jätkät on
josvoisinollaenkeli
101053
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eikö tämä kesksutelu ole juuri käyty 4 vrk sitten. Tuossa muutama rivi alempana.
Eipä muuta kuin: "Welcome to this week", jos olet koko alkuviikon nukkunut.
HYI HELVETTI KUKAAN EI HUOLI SUA
tuota juu kyllä oon nukkunut *haukoittelee*
ja niinpä niin minkäs mä pituudelle voin?
painolle ehkä,mutta en pituudelle.
luulenpa että oot joku aivokuollu teini,kun kerta noin kirjoitat!ei kukaan normaali sano pituudesta noin vaan painosta.
lycka till vaan tytön etsinnässä.
onneks mä oon seurustellu jo kohta 2 vuotta ;)
ps.halusinpa si vaan kuulla,että kuinkas monelle tämä pituus on ongelma ainakin tälle yhelle ;) :D
Ihan sopivan pitunen sä kai olet, mutta kuulostat aika pulskalta! Meinaan oma tyttöystävä on semmoset 165 ja painaa saman verran. Tissit löytyy silti, että ei sen puoleen.
Uskon että se oli provo ja toisekseen sulla ei oo mitään sanottavaa tollasiin ;) mitä helvettiä tulet kyselemään tänne noin tyhmiä
Meni teini itseesi. Kohoto itsetuntoasi vaikka jumpassa, älä täällä.
...alipainonen 165/49 ei kuulosta hyvältä..Aloittajalla hyvät mitat...Minkäs ihminen pituudelleen voi...
ja sitäpaitsi lyhyet on parempia, sähäkämpiä ja halittavamman kokosia, saa ottaa syliin kunnolla.. ;)
öö ja LÄSKKII mee kuluttamaa kaloris.
MÄ EN OIKEESTI ENÄÄ JAKSA TÄTÄ OONKO LIIAN LYHYT?OONKO LIIAN LAIHA? OONKO LIIAN LÄSKI? Kaikkien pitäis tietää itse parhaiten miten asiat on, jos ei tiedä nii on asia aika huonosti!!