Mun mielesta Paris on aivan ihana, suorastaan valloittava. Heti lahtisin treffeille ;). Miten kaikki voi jaksaa jauhaa sita miten kamala ihminen se on? Miten, kertokaa? Lain rikkominen on kamalaa, mutta muilta osin Paris on loistotytto, aivan ihana!
Vastaukset 4
- mielestä
voi olla hienoa se, että Paris on saanut järjettömästi rahaa tekemättä mitään ja häpäissyt itsensä, toisin kuin siskonsa.
Ajaessaan päihtyneenä, Paris olisi voinut TAPPAA jonkun. Turha ruikuttaa mitään, teoistaan pitää vastata, vaikka rikas olisikin.
Sakot eivät Parisin tapauksessa olisi tehonneet, joten vankeusrangaistus ihan paikallaan. Vaikka olisin fani, Parisin paikka on silti vankilassa. Mistään elinkautisestahan ei ole kysymys, vaan parista päivästä.- Ma tykkaan
Niin, sanoinkin etta lainvastaisuudet eivat ole hyvaksyttavia. Mutta muuten Paris on hurmaava! Upea ja kaunis nainen. Ja saavuttanut paljon taloudellista menestysta, jonka vuoksi hanta taalla haukutaan.
- saa nimekseen
Paris. Ilman Paris Hiltonia ei varmasti saisi.
- pöllömpi..
Tytteli muuten, mutta ei oo oppinut tapoja, jos töppää ja jää kiinni, niin ei pidä ruikuttaa vaan kärsiä seuraukset... kaikki töpeksii joskus..
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3851552Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan831059Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.93930Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä63849Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49758Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka43755- 121725
- 60720
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10658- 37645
- 50616
- 54602
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 45557
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33538Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48535- 32531
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain85508- 48489
- 81486