Hei
Ensi kesänä olis tarkoitus lähteä Tanskaan omalla autolla. Onko vinkkejä mukavista mökeistä, viikon voisi mökkeillä ja toisen kuluttaa matkoihin, mm. käymällä Köpiksessä. Mukana 13 v. poikamme.
Onko vinkkejä
Mökkilomalle Tanskaan?
1
547
Vastaukset
- Winde
http://www.sologstrand.dk/
tuolta löytyy kaikenlaisia mökkejä, palvelu helppoa ja mukavaa, hinnatkin kohtuullisia. viime kesänä kokeiltiin, nyt lähdetään taas heinäkuussa. Tanskassa on upeat rannat ja mukavia kohteita lapsillekin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1991590Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1381354- 541123
- 72995
- 51950
- 106902
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52893Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53850- 82830
- 31764