mistä saisin ohjelman joka näyttää isohuntin videot ja soittaa musiikit, kun windows media player ei sitä tee?
isohunt ?
8
3298
Vastaukset
- p2pman
ensin kertoisit missä muodossa videot ja musiikit ovat.
- hommaat
Vlc playerin niin eiköhän melkein kaikki ware filutkin näy....t:pornoeinari
- lollisloo
oletko sä yrittänyt syöttää torrent-tiedostoja Media Playeriin?
- LOL123123123123
ekaks sää lataat torrentit... sitten elokuvat ja musat soitat vlc playerillä ... noob : D ( riippuu tiedostomuodoista mutta vlc pyörittää aika monia tidostomuotoja )
- Jinåosdähgöap
BSplayer
- idiootti
Ei paljoa BSPlayer hyödytä jos ei ole koodekit kunnossa, eli ensiksi CCCP (Combined Community Codec Pack), sitten vasta sitä toisto-ohjelmaa.
Ja muistathan toki asentaa ohjelman torrenttien latausta varten. Tähän hommaan käy uTorrent.
Ja monissa tapauksissa tarvitset vielä WinRARia purkamaan .r00, .r01, .r02 jne tiedostot, mikäli torrent on koottu paketeista.
- lasidhiuewer<AW2 KLDFVYG...
LATAA BSPLAYER
SE TOIMII AINAKI MULLA- perskeles
torrent-tiedostot lataat p2p ohjelmalla jotta voit ne kattoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3492997Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011463En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841292- 1081291
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991285Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591235- 481135
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi781037Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24931- 33837