kaunis nainen

kauniilla naisella on herttainen hymy,huononakin päivänä hän jaksaa hymyillä ja nauraa vitseilleni
Kaunis nainesi suojelee minua maailman pahuudelta ja tahtoo olla osa elämääni.
vielä kun keksimme keinon ilmaista toiveemmee toiminan tasolla...
41117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kokeilleet rakastella?

Äänestä

nainen halua sua suojella. Sori.

Äänestä
  • mutta minä en anna.

    Äänestä

alasteella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hullaantunuttoo kirjoitti:

kauniilla naisella on herttainen hymy,huononakin päivänä hän jaksaa hymyillä ja nauraa vitseilleni
Kaunis nainesi suojelee minua maailman pahuudelta ja tahtoo olla osa elämääni.
vielä kun keksimme keinon ilmaista toiveemmee toiminan tasolla...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu