Jarrut

Tässä mietin että miten saisin jarrujen vinkumisen pois. Meinaa se alkaa ärsyttää :(

Joten neuvokaapas
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Levyjarru useimmiten vinkuu, rumpujarru vaan rahisee... Levyjarrusta siis puhe?

Puhdista jarrupalat. Ne on joko lasittuneet tai jarruissa on likaa, joka aiheuttaa vinkumisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwertyu kirjoitti:

Tässä mietin että miten saisin jarrujen vinkumisen pois. Meinaa se alkaa ärsyttää :(

Joten neuvokaapas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu