Huhuu..Onko aconeista kokemusta..Onko kukaan saanut plussaa jo 4-5 päivää ennen oletettuja punaisia päiviä??? Minä hätähousujen hätä housu testasin äsken 21/25 päivillä oikein negojen negan ja arvatkaapas pääsikö taas itku..
aikainen
hätähousu nro uno
2352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minä HÄTÄHOUSU MYÖSKIN olen testannut tänään (kp virallisesti 23/28, oikeasti ehkä 25/28 koska kierto lyhentynyt synnytyksen jälkeen) haamun sekä Acon25:llä että Acon Early Detectionilla. Koitan pitää pään kylmänä ja seuraavan kerran testata vasta torstaina.
elikkä sillä aconin herkimmällä 10? tuli haamuplussa kp18/23. Testasin siksi noin outoon aikaan koska edelliset menkat oli omituiset ja lämpökin jäi koholle. No, menkathan ne kuitenki muutaman päivän päästä (etuajassa) alkoi ja ultralla varmistu ettei raskaudesta tietookaan.