Rommaus

48,6K kämppää etuovessa taidetaankin ottaa ennakkoon 49K (eli ennen perjantaita).

50K poks ensiviikon perjantaina...
2284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mantra nousevien korkojen vaikutuksesta hinoihin on jo kumottu (vrt.2x korot).

Onko tämä seuraava tuhnujen matra joka puretaan bullshitin vääntämiseksi. Aika näyttää.

Äänestä
  • Ei oo meille opetettu ammatti koulussa tunujen matraa. Mikä se on?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iloinen vuokralainen kirjoitti:

48,6K kämppää etuovessa taidetaankin ottaa ennakkoon 49K (eli ennen perjantaita).

50K poks ensiviikon perjantaina...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu