niin että mitä tehdä kun olin kaverin kanssa ampumassa airsoft aseilla puihin ja oli paljo hyttysiä niin mentiin hakemaan hyttysmyrkkyä niin jätettiin aseet piiloon sitte yks saatan paskaaivo vahtas meitä ja otti mun aseen. ja se on muuten valittaja
MITÄ TEHDÄ?
6
461
Vastaukset
- softing
käy hakka se jätkä tai mies :P:P
- fdsg
joo meen hakkaamaan aikuisen miehen no ehkä vasaralla tai kirveellä
- naab
Menet sanomaan sille et jos ei heti palauta asetta kotiovelle niin tekee asiasta rikosilmoituksen(kotiovi vaan vittuiluna sille).
- softaaja pike
TURPAAN NIIN ETTÄ TUKKA LÄHTEE...
- "V V"
Jos ihan tosiassas haluut saada sen aseen takas (ilman mitää turpaan vetoja) sun täytyis vaan tehdä Poliisille rikosilmoitus. Todellakin ja oikeesti.
- Anonyymi
"V V" kirjoitti:
Jos ihan tosiassas haluut saada sen aseen takas (ilman mitää turpaan vetoja) sun täytyis vaan tehdä Poliisille rikosilmoitus. Todellakin ja oikeesti.
Varasta jostain vastaava, niin minä tekisin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2303009Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1952637Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208- 701108
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2971105Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3711082Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22818