toimiiko teillä elisan puhelin liittymät ?
meillä on ollut jo monta tuntia kiinni
(jkl mlk), vika kuullemma on yleinen
meillä on ollut jo monta tuntia kiinni
(jkl mlk), vika kuullemma on yleinen
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Elisan nettiliittymä on tosi hidas tänään.
vaihtaa toiseen operaattoriin. Samoin kävi Elisan kanetin kanssa, toimi milloin halusi, yleensä ei. Toisen operaattorin laajakaista toimii hyvin.
-oletettu avaus aika piti olla 07 06 2007 ,eei oo tullu.
Itse niille pitää määrä aika sanoa, kunhan se on kohtuullinen. Jo sopimusta tehdessä määrittää milloin saavat unohtaa koko asian, ja otamme kilpailijalta. Näin toimien tuli lopulta päivää etuajassa. Tosin yrittivät laskuttaa avauksesta jo aiemmin laskutettuakin. Soitto sinne, niin käskivät vaan vähentää sen laskusta. Muussa tilanteessa olisin saattanut epähuomiossa maksaa liikaakin, mutta tässä tapauksessa hälytyskellot soivat.
Mulla on ollut kohta neljä vuotta Elisan kännykkä liittymä, eikä siinä ole mitään vikaa ollut!
Sama juttu Elisan kanetin kanssa!!! Toiminut vaivattomasti kokoajan päivittäisessä käytössä ja nopeuskin on ollut sitä luokkaa minkä nyt olen ottanutkin! :)
En tiedä mistä sitten ongelmat voisivat johtua?
Ei toimi.