eli vietin mukavaa leffailtaa kavereiden kanssa. katottii romanttista leffaa. sitte kesken kaiken meinasin syöksyä mun vieressä istuvan pojan päälle. siis en tykkää hänestä mitenkään erityisesti, mut hän on tosi vetävä.. hyvän näkönen, huumorintajuinen, mukava, ystävällinen jne. eli olisi tehnyt mieli miltei "raiskata" hänet. minua ällöttää koko juttu nyt jälkeen päin. onko kenellekkään muille tapahtunut mitään vastaavaa?
onkelma!
tyttöli
1426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Eihän tuossa mitään ällöttävää ole.Tarkoitan,että romanttista leffaa katsoessa ei ole ihme jos tuntee jotain tuon kaltaista.
Minullekkin on käynyt samantapainen juttu, useampaankin otteeseen, jälkeenpäin fiilis on ollut aivan eri, mutta väliäkös sillä kun nuo ajatukset ovat olleet vain oman pään sisällä.