Kuka helvetin ilmapallo on meidän Pekulle alkanut jotain helvetin jyviä syöttämään, kun poika ei mahdu enään edes mökin ovista sisään!? Vai onko se perkele alkanut sen kaljan kanssa läträämään!?
Poppi-Pekka
Sukulainen,
173400
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Joo on se helvetti irrallaan kun hyväuskosia juksataan pilleripurkille, eikö olisi kaikkien etu että popitsu-pekkakin olis terve laiha ja tyhmä niikuin ennenkin. Tosin tyhmähän se on vieläkin...
kuka kumma on poppi-pekka?
joo ohan se pekka "vähän" kasvanu kokoo..=)
Vartoos vaan kun nesteet lähtee kropasta aikanaan, niin missäs ne ns. lihakset sitten onkaan? Voin kertoa sulle, ei missään. Heh heh. Ei se ole nääs niin helppoa, kun luullaan.
Kun kesä on tullu ni jo liikkuu nestepalloja ympärikylää.
Tatuleerattu isonenä.
Tässä ne vitun järkevät ihmiset nähään menkää sanoon sille noi maamatusten vai eikö oo munaa!?
mikkihiiret ja kateelliset huutelee täällä ... siiistiä mäkin voisin ruveta täällä ouhuun kaikista paskaa !!! laittakaa osotteet ylös niin voi keskustella naamatusten :D
Mieti nyt vähän mitä puhut. Huomaa kyllä tekstin sisällöstä mihin ikäluokkaan kuulut.
juu kun tietäsikkin :D paska valahtas housuun !!
tj? hemmetin hyviä keskustelu aiheita täällä..=)LOL
kai sä peku sen tiedät millainen pelkuri/paskahousu olet aina ollut? jos joku on muutaman jyvän sun suuhun heittänyt niin ei se susta vielä mitään tekijää tee eikä tuu koskaan tekemäänkään. ei ne roinat katos luonteeseen vaikuta.
hyvin mäkin kyl peksun muistan ku viel joitakin vuosia sitten vaan pomputteli jalista ja vippaili kiviä. ihan mahottomak menny se touhu kun ajellaa käärmeennahkapenkkimotskarilla vaan ilman korttia ja nostellaan rautaa niin et meinaa suonet repee päästä.
mikäs ihmeen luulotautinen se pekan pikkuporstsari kaveri oikein on. se tumma laiheliini. isoin elkein kaveri liikkuu pitkin katuja vaikka kaveri näyttää lähinnä henkarilta. sille vois kanssa muutaman namun antaa et alkais jossain näkymäänkin jotain. luulis et yläkroppa väsyy helvetisti kun pitää niitä käsiä pitää koko ajan kuin olis appelsiinit kainaloissa.
Pekalla on kasvanu vaan nenä ! Ja eko!
miksi et itse käy kysäisemässä. pekka tuskin arvostaa kovin tätä julkisesti kyselyä. ja vielä sukulainen jos olet niin sitä suuremmalla syyllä.
deco .susta anandroli oxy primobolan winstrol rysät kasvu pcypionata taikut ne ne on herkkua .... läskit