sun.

meikäM

piip.piip.


Heräsin kännykkäni txtviesti ilmoitukseen, krapulan usvaisesta hämmennystilasta. Well you know.. muisti palailee hetkittäin, jossain vaiheessa tulee se "ei vittu" - fiilis, ja lopulta täydellinen havahtuminen. Muistelin hetken aikaa illan tapahtumia ja päätin painua suihkuun. Mikään ei paranna darraa paremmin, ajattelin.

Aamupalan yhteydessä päätin lukea lähettämäsi viestin: "huomenta, kulta. mite mänöö? :o) pus."

"No, mitäs voit odottaa? darra, nälkä, vituttaa, morkkis ja kaiken lisäks panettaa suht rankasti, eihän me olla taas pariin kk nähty:)"

Vastasin suht ironisesti, sillä minusta tuntui, että Suvi oli alkanut miettiä kaukoseurusteluamme uudemman kerran.. Eihän me oltu nähty pitkään aikaan ja kaiken lisäksi tuntui siltä, että minä sain aina olla ottamassa yhteyttä.

Ihana tyttöhän Suvi oli, ei siinä mitään. Sellainen lukion ekaluokkalainen kaunotar. Ehkä 169/50kg eli miltei mallin mitoissa. Rakastin hänen mysteeristä hymyään ja pehmeätä ihoa. ja ah, niitä söpöjä tissejä ja ihania nänniä. Suvin kanssa opimme molemmat paljon seksistä.

Lähdin töistä sinä iltana aikaisemmin kuin yleensä, eihän sitä jäätävässä dragulassa pysty mitään töitä tekemäänkään. Keskittyminen kusee. Saapuessani kotiini, näin sinut siinä olohuoneessa, kauniina, ihanana, hohtavana, olit pukeutunut 'barbi is a slut'-toppiin, ja seksikkääseen farkkuminihameeseen, tiesit, että mä olin kiihottunut susta noitten vaatteiden takia silloin ekana iltana, kun me tavattiin ja suudeltiin meillä.

Halasit minua heti ja kerroit yllättyneesi, kun saavuinkin jo nyt. Minä sen sijaan ihmettelin ylipäätänsä sitä että olit edes tullut, emmehän olleet sopineet, emmekä puhuneet mitään näkemisestä.

Tulit viereeni ja kuiskaten kerroit, kuinka sinua oli koskettanut minun viimeöinen kännipuheluni, jossa olin ilmeisesti avautunut lummet ja lammet rakkaudesta ja sen sellaisesta. pussasit minua vielä ja kysyit, niinkuin tytöt vain osaavat: "onko meillä nyt kaikki hyvin?"

Jätin vastaamatta, sensijaan, vedin sinut voimakkaalla otteella lantiostasi syliini hajareisin istumaan. Pidin käsiäni sun selässä ja sekunnin myöhemmin sillä hyvällä berberilläs, mistä niin paljon diggasin.

Katoin sua silmiin ja lähestyin sun huulias omillani. Rakastin suudella sua, sun huules maistuis adjektiiville, joka on ihanasta suurinpiirtein kolme asteyksikköä ylöspäin. Me suudeltiin siinä hetki, kunnes aloin vetää sun paitaa ylöspäin silleen ihanasti, miten sä tiiät.

Hymyilit kauniisti ja painauduit mua vasten sohvalla. Mä hieroin sun peppuas ja nostin sut kantoon silleen, et olit jalat mun ympärillä ja sanoin silmää iskien, et nyt mä vien sut sänkyyn kulta.

Laskin sut siihen ja tulin puolittain sun päälles. suutelin sua ja sä sanoit haluavas mua. Huomasin kädellä kokeillessani,että sä tosiaan halusit huomiota myös sinne alas, vedin nopeesti sun rintsikat pois ja aloin hieromaan sun rintojas,joita mä rakastin. Tunsin kuinka sun nännit kovettu mun sormia vasten, ja kuinka sun kehos kiihottu mun kosketuksesta, mä suutelin sua kaulaan ja rinnoille ja suulle. Ja kuulin kuinka sun sydän alko tykyttää kovempaa ja kuinka sä vähän huokailit mun toimien tahdissa.

Lähdin etenemään alaspäin sun rintojen kohalta. Saavuin sinne minne pitikin ja vedin sun minihameen pois ja heitin kiihkossani jonnekin. sä huokailit jotain, et nuole mua niinku nyt..ja mähän nuolin, ja samalla sormetin sua kahel sormella, pyörittelin niitä sun mahlassas ja hieroin välil sitä nypykkää, mist sä niin kovasti tunnuit tykkäävän. sä työntelit itteäs mun kättä vasten ja huokailit kovaäänisesti. Mullahan seiso jo ihan älyttömästi, kaukoseurustelun syytä ajattelin.

Tulin sun päälles ja otin sua käsistä kiinni, ja suutelin sua kaulaan, samalla kun sä otit mun kalusta kiinni ja aloit ohjata sitä sinne minne se kuuluu. ah.

Työnnyin suhun syvälle, ja aloin kiihottua siitä ihan älyttömästi, halusin vaan panna sua kovaa ja karkeasti ja sun puheista, ilmeistä ja huohotuksestas päätellen halusit kulta ihan samaa.

Työntelin sua lähetyssaarnaajassa viel hetken kunnes alko tuntua siltä, että lasti oli lähössä liikkeelle.

-Saanko ahhh, uhh, tulla sun sisäänNnn?
- Tuuuu, mä tuun ihhhan aah just
-Suvi, eihh erota ikinäää, mä vittu ahh rakastan sua niin paljon!
-AAHH, ahhh, ei erota..nai mua viel! mä tuuuuunnnnnnn.
-aaahhhhhhhhhhhhhhHHH.


Se oli mahtavaa, totesimme molemmat yhteen ääneen.
eka novelli täällä, palaute ois kiva:)

3

7437

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mor

      Olihan se jees jos kerran eka novellisi oli, tykkäsin joo, ajan ja kirjottamiskokemuksen myötä uskon että sulta alkaa tulemaan ehkäpä todella laadukkaita novelleja : )

    • Suvi ;)

      Hyvin kirjoitettu...Ja miten sattuskaan,et oon samanniminen ku toi tyttö ja lähes saman kokonenkin :D Jatka vaan kirjottelua ja hauskaa kesää :)

    • MysteeriE

      Pidin tästä. Tavallisten ihmisten tavallisen kaunis tarina.

      Yksi asia vain häiritsi:

      "Ihana tyttöhän Suvi oli"...
      "näin sinut siinä"...

      Eli kohdistit tarinan jossain vaiheessa Suville, ja jossain vaiheessa lukijalle, minulla meni vähän ajattelu sekaisin...

      Muuten pidin kyllä...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      227
      2978
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      184
      2606
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      110
      1237
    4. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      136
      1174
    5. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      295
      1091
    6. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      70
      1088
    7. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      369
      1072
    8. Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.

      Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k
      Kaste
      583
      1055
    9. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      21
      985
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      808
    Aihe