tosi mielellä etin poikaa seurusteluun. oon tyttö 11v. ja sun pitäs olla poika, ja ikää 16-18vuotta. otappa yhteyttä nii katotaaa mite edistymme:)
poikaa etin:)
tyttö.
7895
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
huhhuh ! ku olin sun ikänen nii leikin tyyliin viel poneilla!!
Tule takaisin 5-10 vuoden kuluttua niin katsotaan sitten uudemman kerran.
tosi mielellä etin tyttöä seurusteluun. oon poika 9v. mulla on pari vanhempaa tyttö ystävää ollut. toinen oli 16v. ja toinen täytti 18v. silloin kun vielä oltiin yhdessä. ne oli jotain pari vuotta sitten.
oon aika kokenut "niissä jutuissa". et voisitko harkita mua sun poikakaveriks?
sä kusetat, kukaan 18vuotias ei huoli 7vuotiasta poikaa, ehkä käyttäny sua hyväksi??? tai sit sä valehtelet, oot pedofiili ja yrität tätä tyttöä houkutella omaksesi:)
toi edellinen viestini oli täysin keksitty eikä mikään siinä ollut pidä paikkaansa.
Ihan tahallani keksin, että alle 10-vuotias poika olisi muka ollut 16- ja 18-vuotiaiden kanssa. Lisäksi kirjoitin sen samalla tyylillä, kuin tämän keskustelun avaaja omansa.
Halusin osoittaa tämän keskustelun avaajalle, että hänen viestinsä on myös pelkkä PROVO. Ei kukaan 11-vuotias tyttö oikeasti halua 16-18 -vuotiasta poikakaveria. Saamari, se olisi laitontakin!
Haluan vain sanoa, että älkää uskoko kaikkea, mitä ihmiset kirjoittelevat internetissä foorumeilla.
Tämä koske siis tämän keskustelun aloittajaa!
Mene mummos luo kasvaan.. :'D
11 on kyllä aika nuori mutta voisitko antaa sähköpostiosoitteesi niin voisimme tutustua toisiimme paremmin ja katsoa miten edistymme? :)