moi! mä oon yks 19 vuotias mies mun nimi on jussi ja mun tyttöystävän nimi on jonna mun kamun nimi on jani ja sen tyttöystävän nimi on mia yks päivä mä jonna mia ja jani oltiin ryhmä seksii mä otin mialta suihin ja vedin jonnaa perseeseen... jussi otti suihin jonnalta ja mä laitoin kädet jonnan rintoihin ja painoin niitä sit ku jani oli kyllästyny nii se anto jonnalle luvan ottaa siltä suihin...no jonna otti janilta suihin ja nuoli/imi mian persettä sitku meiän mielest me oltiin huonos maisemas nii me mentiin metsään siis pieneen metsään sillo oli tietenki pimeetä me pidettiin sama reaktio paitsi mä ja jani vaihettiin paikkoi ku me ei enää jaksettu nii me mentii meille ja pelattii mun keksimää räsypokkaa se on samallaist ku tavallinen mut siin ei riisuta vaatteita vaa jos hävii 5 kertaa nii joutuu antaa kaikille suihin vaik jonna antais mialle ja se oli pakko ja sit se kuka voitti pääsi senkaa panolle kuka putos ekä kerra ja sitku oli ollu panol piti mennä ulos alastomana ku oli panol nii jos se oli vaik mies nii oli kuitenki pakko mennä! no mia hävis eka sit hävis jani sit oli kamppailu mä ja jonna mä hävisin neljä kertaa mut jonna hävis 5 kertaa ja mä pääsin panolle miankaa sitku mia meni ulos... oli oikeastaan 15.12.2002 ja siel oli aika kylmää meil oli kyl sauna päällä mut ei saanu mennä saunaa enneku menee ulos! sitku mia oli tulos sisää nii se halus mennä uudestaa panolle...me ei kuitenkaa suostuttu ku päivä oli jo ollu nii seksikäs!
ala panolle!
6
11446
Vastaukset
- ???
sanoit että joutui ottamaan suihin kaikilta?
"nii joutuu antaa kaikille suihin"
siis pojatkin pojilta :) ? hyi hyi tommosii hompsuttelijoita - sexii ! ! !
tän pitäis kyl olla ryhmä seksin puolel...
- Minä
Tän kirjoittaja on 19-vuotias niin mä olen sit liian vanha näihin piireihin... Tai ainakin tää on kehityksestä paljon jäljessä. Järjenjuoksu on kuin pikku pojulla...
- pilkku
Hengästyneenä kirjoitettu...
- Hmm...
Sanot alussa, että olet: "...19 vuotias mies mun nimi on jussi...". Kuitenkin myöhemmin kirjoitat, että: "...jussi otti suihin jonnalta ja mä laitoin kädet jonnan rintoihin ja painoin niitä sit ku jani oli kyllästyny nii se anto..."
Eli kukas ite sit olitkaan??1!
-88- & -14-
T: Aatu-88- juuh
jooh jussi kirjotti sitä alkuu vähä aikaa enkä jaksanu kattoo mitä se oli kirjottanu...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191642En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262