Hour Glass Hotel London

Oliskohan kokemuksia tuosta hotellista?
Edullinen tuntuu olevan, kahdelta neljä yötä n. 254 euroa.

Hour Glass Hotel London
77 Thurlow Street London SE17 2BX

Näyttää olevan parin mailin päässä 'keskustasta',
kuitenkin suht,koht lyhyt matka city-alueen Thamesjokeen.
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Suosittelen ehdottomasti. Hotelli noin ylleisesti ottaen on pieni, metroasemalle on noin 15min kävelymatka (ekan kerran vähän hakusessa). Hotellissa huoneet askeettisia, mutta erittäin siistejä, keittiö ja yhteinen kylpyhuone oli aina hyvässä kunnossa. Alue on huonoa (sellaista melko slummia), mutta ihmiset ihania ja ystävällisiä. Hotellin alakerran pubissa pääsee tutustumaan paikalliseen väkeen helposti. Kohta olen itsekin taas menossa ko. hotskaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia oisko kirjoitti:

Oliskohan kokemuksia tuosta hotellista?
Edullinen tuntuu olevan, kahdelta neljä yötä n. 254 euroa.

Hour Glass Hotel London
77 Thurlow Street London SE17 2BX

Näyttää olevan parin mailin päässä 'keskustasta',
kuitenkin suht,koht lyhyt matka city-alueen Thamesjokeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu