Mä olen kaasona kaverini häissä syksyllä ja tässä on nyt polttari ohjelman miettiminen käynnissa. Jos jollakin on hyviä ehdotuksia tai kokemuksia siitä mitä Porissa voisi tehdä. Tossa olen vähän mietiskellyt että joku tanssitunti voisi hyvin kuulua ohjelmaan koska se ei ole säästä riippuvainen. Myös suklaan maistajaiset tai viinin maistajaiset ovat olleet esillä ohjelmanumeroksi loppuillasta. Oletettavasti viedään myös morsian meikattavaksi ennen baarin lähtöä ja aamulla jotain hemmottelua kasvohoidon tai jalkahoidon merkeissä.
Koska polttarit ovat syksyn puolella pitäisi varauta siihen että sää voi olla jo viileä ja sadellakkin saattaa. Eli onkohan mitään sisätiloja missä voisi harrastaa jotain polttareihin sopivaa aktiviteettiä??
Porissa polttariohjelmaa
inseparable
1
955
Vastaukset
- heh heh
Valitettavasti en voi auttaa, mutta eräs asia viestissäsi pisti silmään.
"syksyn puolella pitäisi varauta siihen että sää voi olla jo viileä ja sadellakkin saattaa"
Juu. Lämpömittari näytti päivällä himpun alle yhdeksän astetta ja vettä tulee kaatamalla. Kyllä tämä Suomen kesäkin osaa =)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017563
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075628- 835057
- 1394466
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113160- 502855
- 522769
- 612387
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102374Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561986