Olipa runsain

Liikenteen valvojia eilen iltap.keskustan ja paloaseman kiertoliittymän välillä jopa sillan kannella.outoa puuhaa ku elokuun alussa on VASTA neste rally.??????? miten siitä seppolatiestä saa valvonnan PAINOPISTE ALUEEN???Ei vanhojen vallesmannien aikaan ei.
1765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jospa olivat tienpäällystysporukkaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


määrin!!!! kirjoitti:

Liikenteen valvojia eilen iltap.keskustan ja paloaseman kiertoliittymän välillä jopa sillan kannella.outoa puuhaa ku elokuun alussa on VASTA neste rally.??????? miten siitä seppolatiestä saa valvonnan PAINOPISTE ALUEEN???Ei vanhojen vallesmannien aikaan ei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu