mitä teette

itse vietän sen vissiin yksin... jyväskylässä :(
3753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kavereiden kanssa viettämään kosteaa maalaisjuhannusta Puumalan Koskenselälle....

Äänestä

Kaupunkijuhannus tänävuonna. Aattona Setan bileet Kruunumakasiinilla, juhannuspäivänä piknik Ainolan puistossa.

Äänestä

Mä vietän juhannuksen yksinäni; juoden ja töissä käyden

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulevana juhannuksena kirjoitti:

itse vietän sen vissiin yksin... jyväskylässä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu