Yön

tunteina on sensuuri jälleen iskenyt,voi,voi.
3678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja tämänkin voisi poistaa

Äänestä

seriffi siis poistellut viestejä jotka kuitenkin oli niinkin asiallisia - no voi TAIVAHAN TALIKYNTTILÄT!!!

Teeppä kuluttaja-asiamiehelle valitus, kun et enää saa kertoilla runkkaamisista, homosteluista ynnä muista asiallisista jutunaiheista, mitä mieleesi juolahtaa, moottoripyöräpalstalla. On tämä maailma epäreilu paikka!

Äänestä
  • vaan Turo-Inkeri mutta en ole koskaan kirjoitellut onanoinnista yms. Aihe"Turska ei osaa jarruttaa" oli vain niin mielenkiintoisessa vaiheessa.Oltiin juuri pääsemässä asian ytimeen kun sensuuri iski.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hiljaisina kirjoitti:

tunteina on sensuuri jälleen iskenyt,voi,voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu