pikkuletit??

Tietääkö kukaan, onko Krabilla mahdollisuutta saada hiuksiin pikkulettejä?
3873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mutta ota ne vaan jos sulla on paksu tukka. Olen nähnyt Karibialla turisteja joille ne oli laitettu mutta tukka tyypillinen hieno pohjoiseurooppalainen laatu. Kamalan näköistä, joka puolella näkyy päänahkaa ja niitä jakauksia.

Äänestä
  • Juu olen kyllä ottanut pikkulettejä ennenkin, turkissa viimeksi, joten kokemusta on. Eikä hiukseni kovin paksut ole, mutta olen kyllä tykännyt leteistä, ovat ihanat juuri matkoilla kuumissa maissa, ei sitten tarvitse huolehtia kuinka hiukset ovat=)

    Äänestä

  • lettityttö kirjoitti:

    Juu olen kyllä ottanut pikkulettejä ennenkin, turkissa viimeksi, joten kokemusta on. Eikä hiukseni kovin paksut ole, mutta olen kyllä tykännyt leteistä, ovat ihanat juuri matkoilla kuumissa maissa, ei sitten tarvitse huolehtia kuinka hiukset ovat=)

    Juuri siellä käyneenä tiedän, että lettejä saa. Lpaselleni sellaiset laitettiin, puolipitkät hiukset. Muistaakseni maksoi 700-800 bahtia. Ja hyvin pysyivät, vieläkin on 1/4 jäljellä, vaikka matka oli maaliskuulla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lettityttö kirjoitti:

Tietääkö kukaan, onko Krabilla mahdollisuutta saada hiuksiin pikkulettejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu