pari viikkoo ja sit lähetään kaverin kanssa kattoon ibitsan meininkiä :)otettiin take offilta matka. me mennään siihen surullisen kuuluisaan san anttonioon.. minkälaiset välimatkat menomestoihin?? muita lähtiöitä kyseiselle matkalle?
30.6 ibitsalle
roitto
2378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Bussilla pääsee hyvin Ibiza Towniin ja bilerannalle Bora Boraan.Muuten discobussilla parhaisiin klubeihin(Pacha,Amnesia).Vinkki:Maanantai-päivän Circo Loco-bileitä DC-10:ssä EI kannata missata,liput halvat ja bileet mielettömät!Paikalle kannattaa saapua n.klo 12-13 aikoihin.
Viikon kiistatta suurimmat bileet ovat perjantaisin San Antonion ja Ibiza townin välissä olevassa jättimäisessä Privilege-klubissa pidettävät Manumission-bileet joita ei kannata missata!Loistava tapa päättää Ibizan lomaviikko!