voiko

asetusta muuttaa suuremmaksi? ja jos niin miten ja mistä? käyttöjärjestelmä on xp2.
Kiitos, tytteli pulassa
4215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

???????????

Äänestä

että äänenvoimakkuutta pitäisi saada isommaksi ja potikat on jo kaakossa, niin suosittelisin äänentoistojärjestelmän uusimista

hanki vaikkapa aktiivimonitori, niin kohta hiuksesi hulmuavat humpan tahtiin silkasta paineen voimasta

Äänestä

Käynnistä- ohjauspaneli- ääni ja äänilaitteet.

Äänestä

Alusta.

Kuvaile ny tarkemmin mikä on ongelmaisi, ja miten se ilmenee. Sitten on varmanpäälle helpompi auttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänikortin kirjoitti:

asetusta muuttaa suuremmaksi? ja jos niin miten ja mistä? käyttöjärjestelmä on xp2.
Kiitos, tytteli pulassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu