21 eikä seurustelukumppania

onko muita? ihmetelläänkö sitä?
41472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nii siis ei koskaan seurustelukumppania

Äänestä
  • ite oon 29 eikä vois vähempää kiinnostaa mikään seurustelu. ja saan pesää millon haluan.

    Äänestä

sä vain olet tehnyt muita juttuja. ei kaikkee tarvi tehdä samas järjestyksessä kuin muutkin.

Äänestä

kiirettä ei rakastuminen katso ikää miksi alkaa seurusteleen ennen kun löytää oikeanlaisen kumppanin. Mielestäni on järkevää että et mene massan perässä. Mitä enemmän sinulle tulee ikää sen järkevämpiä valintoja osaat tehdä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pilli kirjoitti:

onko muita? ihmetelläänkö sitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu