Mitä Parisissa on fanitettavaa?

Jorppe_Kuula

Miksi pikkutytöt fanittvat Paris Hiltonia? Mitä fanittamisen ja ylistämisen arvoista hän on muka tehnyt? Pikkasen antanut rahaa johonkin keräykseen ja tehnyt pornovideon. Pitää itseään muusikkona, vaikkei edes laula levyllään itse vaan ääni on tehty koneella. Lisäksi hän on paska näyttelijä. Niin että miksi pikkutytöt ovat hänen fanejaan? Siksikö että hän on upporikas, eikä hänen tarvitse tehdä mitään muuta kuin bilettää. Vastatkaapa miksi fanitatte maailman turhinta julkkista?

3

539

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • skandaalikuningatar

      nuoret eivät fanittaa parista sinänsä, mutta sitä glamuuria ja hohdokasta elämäntyyliä, johon hänellä on varaa, mutta valtaosalla ei. elämä on antanut parisille kaiken lautasella, hän ei ole edes viitsinyt hommata itselleen kunnon koulutusta eikä tehdä työta. hän syntyi ns kultainen lusikka suussa, mutta osasi kuitenkin pilata kaiken, skandaalikuningattaresta häkkilinnuksi.alamäki on alkanut. halpaakin halvempi lunttu.

    • Esim...

      Paris on kaunis ja suloinen nuori nainen. Hän on lahjoittanut miljoonia hyväntekeväisyyteen, ja hän kokeilee juuri niitä monen nuoren toiveammatteja mallista näyttelijän kautta levyttävään artistiin. Hänellä on omia tuoksuja, vaate-, koru-, meikki-, kello-, laukkulinjoja, klubiketju, mobiilipeli.. kaikkea maan ja taivaan väliltä. Hän on huoliteltu ja pitää itsestään hyvää huolta. Hän on vahva, eikä enna ilkeiden ihmisten pilata mieltään taikka estää tekemästä haluamiaan asioita.

      • paris-hoo

        Paris on paras!


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

      KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      421
      4857
    2. Kuka on mystinen heppamies?

      Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      1955
    3. Muutto ei ratkaise mitään.

      Sielläkin on naapurit. 😉 Nähdään?
      Ikävä
      145
      1642
    4. Jäätävä epävarmuus

      Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko
      Ikävä
      75
      1365
    5. Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?

      The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass
      Tv-sarjat
      15
      1266
    6. Perjantaita!

      Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔
      Ikävä
      79
      1196
    7. Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"

      Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise
      Suomalaiset julkkikset
      18
      1169
    8. Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua

      Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään
      Ähtäri
      68
      1095
    9. Ei sua mies varmaan kauheasti haittaa

      Jos otan sut omakseni, tässä lähiaikoina ❤️
      Ikävä
      68
      1064
    10. Ainakin hän on elossa

      ehdin jo huolestua.
      Ikävä
      38
      1030
    Aihe