Mitä Parisissa on fanitettavaa?

Jorppe_Kuula

Miksi pikkutytöt fanittvat Paris Hiltonia? Mitä fanittamisen ja ylistämisen arvoista hän on muka tehnyt? Pikkasen antanut rahaa johonkin keräykseen ja tehnyt pornovideon. Pitää itseään muusikkona, vaikkei edes laula levyllään itse vaan ääni on tehty koneella. Lisäksi hän on paska näyttelijä. Niin että miksi pikkutytöt ovat hänen fanejaan? Siksikö että hän on upporikas, eikä hänen tarvitse tehdä mitään muuta kuin bilettää. Vastatkaapa miksi fanitatte maailman turhinta julkkista?

3

548

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • skandaalikuningatar

      nuoret eivät fanittaa parista sinänsä, mutta sitä glamuuria ja hohdokasta elämäntyyliä, johon hänellä on varaa, mutta valtaosalla ei. elämä on antanut parisille kaiken lautasella, hän ei ole edes viitsinyt hommata itselleen kunnon koulutusta eikä tehdä työta. hän syntyi ns kultainen lusikka suussa, mutta osasi kuitenkin pilata kaiken, skandaalikuningattaresta häkkilinnuksi.alamäki on alkanut. halpaakin halvempi lunttu.

    • Esim...

      Paris on kaunis ja suloinen nuori nainen. Hän on lahjoittanut miljoonia hyväntekeväisyyteen, ja hän kokeilee juuri niitä monen nuoren toiveammatteja mallista näyttelijän kautta levyttävään artistiin. Hänellä on omia tuoksuja, vaate-, koru-, meikki-, kello-, laukkulinjoja, klubiketju, mobiilipeli.. kaikkea maan ja taivaan väliltä. Hän on huoliteltu ja pitää itsestään hyvää huolta. Hän on vahva, eikä enna ilkeiden ihmisten pilata mieltään taikka estää tekemästä haluamiaan asioita.

      • paris-hoo

        Paris on paras!


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2284
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1204
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      85
      1042
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      962
    5. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      924
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      893
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      128
      888
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      803
    9. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      793
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      769
    Aihe