onko kukaan muu

enne menkkoja todella hermostunut ??
ja jos ois tärpänny olisiko silti ollut saman lailla hermostunut ennen menkkoja `??
2411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinullakin on ilmeisesti pms-oireita. Siitä on paljon tietoa netissä, kannattaa tutustua avittaviin asioihin.
Raskauden alkamisesta se ei varmaan kerro mitään se hermostuneisuus, itse en muista omien raskauksieni edeltäviä päiviä, kuin että olin hyvin tunteellinen silloin. Itse käytän b-vitamiinia ja sinkkiä siihen hermostumiseen ja ihan hyvin auttaa. Myös liikunta auttaa rentoutumaan. Liiallista sokerin syöntiä kannattaa välttää.

Äänestä
  • mä oon ollut aikaisemmin raskaana todellakin vihainen !! mutta kiitos vastauksestasi !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

enne menkkoja todella hermostunut ??
ja jos ois tärpänny olisiko silti ollut saman lailla hermostunut ennen menkkoja `??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu