Mister Biim, elikkä Vanhasen Matti.
Nolojen tilanteiden mies, häneltä ei nuo nolot tilanteet näytä loppuvan,,mitähän jatkossa????
Nolojen tilanteiden mies, häneltä ei nuo nolot tilanteet näytä loppuvan,,mitähän jatkossa????
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pälli kirjoittamaan ja hanki itsellesi elämä
riittää kun sinä osaat kirjoittaa heko,heko.....
Vai kirmailee kukasta kukkaan vaan?
rullat vain lentelee ja X kirjoittelee rakastelukirjoja , mitä jatkossa seuraa, odotan mielenkiinnolla kuin Nykäsen ja Myllylän juttuja , ,niin ja Harkimo, siinä kans yksi julkkis.
julkkuja?
Lehtiä ostavat suomalaiset - onneksi en kuulu heihin.
Hitsi, tähän on kyllä vastattava. Hei Matti on ollut ainoastaan paikalla. Ei hän kirjoittanut kirjaa, eikä heitellyt ketään solvaajaa vessapaperirullalla.
Millä tavalla sinun mielestäsi Matti on syyllinen? Eihän hän ole tehnyt näitä kyseisiä tekoja. Vaan ne on tehnyt aivan joku muu henkilö.
Jos sinä olet työkaverisi kanssa vaikka oluella ja työkaverisi raiskaa jonkun illan päätteeksi. Niin tekeekö se sinusta raiskaajan?
Ompa arkumentit arvostella ihmistä. Minun mielestä
kun hoitaa työnsä kohtuu kunnolla, voi vapaa aikanaan huvitella haluamallaan tavalla.
Saa tehdä mitä tykkää, mutta pitää muistaa, että se on julkista.