ehkä..TB6..

Tomb Raider 6, tulee, ehkä 31.12.2003!
En oo ihan sataprosenttisen varma.
Aattelin vaan kertoa..
Kertokaa jos oon vääräs..?
4174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siitä ei nyt ei oo paljoo varmuuksia, koska joka paikassa lukee eri päivämäärä.Just katoin noista postimyyntisivuilta, että tulis kesäkuussa. No, kyllä kun seurailet esim. www.tombnews.com sivua,niin sinne ainakin tulee sitten heti, kun on tietoa julkasusta.

Äänestä

oikea aika on 9.5 pc ja psx2 30.5
siis tiedän minä saan tomb raider angel of darkness pelin heti 9.5 minun äiti ostaa minulle sen pelin olen siis fani
tomb raider 2 elokuva
(Lara Croft seksikäs!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Tiltin sivuilla oli, että Tomb raider tulis kesäkuussa..=)

    Äänestä

  • Lanttunen kirjoitti:

    Tiltin sivuilla oli, että Tomb raider tulis kesäkuussa..=)

    Niin on ollu monella mullaakin sivulla joten veikkaan kans että kesäkuussa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epävarma kirjoitti:

Tomb Raider 6, tulee, ehkä 31.12.2003!
En oo ihan sataprosenttisen varma.
Aattelin vaan kertoa..
Kertokaa jos oon vääräs..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu