En ymmärrä...

Kun olen kaikki ladattavat siirtänytyt downloads kansioon niin miksei ne sitten tule peliin? vai pitääkö vielä tehä jotain muuta? Kiitos jos vastaatte
6333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ne pitää purkaa winzip tai winrarilla sinne downloadskansioon!

Äänestä

oletko muistanut ladata myös meshin?

Äänestä
  • Oon muistanu ladata meshin mut en ymmärrä miten se puretaan.

    Äänestä

Tässä ohjeet= Jos olet ladanhnut sims2 virallisilta sivuilta eli http://www.sims2.com siinä ei tarvitse purkaa ollenkaan eikä myöskään juuri sitä downloads kansiota.... Jos lataat muualta voit ladata(purku ohjelman) winZip:in täältä- http://www.download.fi/tyopoytaohjelmat/pakkausohjelmat/winzip.cfm ja (myös purkuohjelman hyvin saman kaltainen ei väliä kumman otat) winrarin täältä- http://www.download.fi/tyopoytaohjelmat/pakkausohjelmat/winrar.cfm Huom kaikki ladattavat pitää purkaa downloads kansioon eikun onnea vaan...

Äänestä
  • Mistä sieltä sims 2 sivuilta voi niitä ladata kun en nyt löyä mitään mistään. Sori jos vaivaan.

    Äänestä

  • Bell kirjoitti:

    Mistä sieltä sims 2 sivuilta voi niitä ladata kun en nyt löyä mitään mistään. Sori jos vaivaan.

    sinne pitää rekata.. Ladattavat jutut löydät exchagesta tai search- kohdasta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bell kirjoitti:

Kun olen kaikki ladattavat siirtänytyt downloads kansioon niin miksei ne sitten tule peliin? vai pitääkö vielä tehä jotain muuta? Kiitos jos vastaatte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu