Tyhmä kysymys

Esitän nyt tälläisen tyhmän kysymyksen. Onko Maruin sähkötoimisessa m733commandossa sarjatuli? :)
10577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kyllä vain. On. Ja myös yksittäistuli.

Äänestä

Kyllä vain. On. Ja myös yksittäistuli.

Äänestä
  • Selvä juttu, tänään sitten lähtee tilaus proairsoftiin :)

    Äänestä

ei ole sarjaa vain varmistin

Äänestä

No tietenki on

Äänestä

Commanossa EI ole sarjatulitoimintoa.Oli mukava auttaa.Ja te muut ei saa kiusata ja huijata aloitelijoita..

Äänestä
  • Vitun napergull! Siinä ON sarjatuli, ja painu nyt helvettiin täältä leikkimästä ammattilaista tuon Axusoft:in ja Yber-Softaajan kanssa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


himfan777 kirjoitti:

Esitän nyt tälläisen tyhmän kysymyksen. Onko Maruin sähkötoimisessa m733commandossa sarjatuli? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu