Kuopio

Voisko joku neuvoo: Tarkotus poiketa kesälomilla Kuopiossa. Täysin tuntematon kaupunki, joten... Onko kaupungissa gay-paikkoja? Eli baareja tms. tapaamispaikkoja?
51115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

SELIBAATISSA elä?

Äänestä

Tyypillinen suomalainen maakuntakeskus, joka kutsuu itseään myös kaupungiksi. Kaikki homot tietysti kaapissa liian julkisuuden välttämiseksi. Revi siitä...

Äänestä
  • ... Helsingistä!

    Äänestä

  • jollei ne baariin uskalla niin kai joku moottoritieTRAMPPI missä puretaan paineita?

    Äänestä

Eipä taida Kuopiossa homopaikkoja olla, ikävä kyllä. :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Löytyykö? kirjoitti:

Voisko joku neuvoo: Tarkotus poiketa kesälomilla Kuopiossa. Täysin tuntematon kaupunki, joten... Onko kaupungissa gay-paikkoja? Eli baareja tms. tapaamispaikkoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu