strippibeachia polttareissa

Masterheke

Tervehdys tytöt!

28.7 lauantaina dbtl viikonloppuna Turussa järjestetään erään nuoren miehen polttarit. Minä olen bestman ja joskus aikanaan pelattiin päivänsakarin kaa aika paljon beachia.

Polttareissa olisi tarkoitus pelata pienimuotoinen rantalentis turnaus muun hauskapidon lomassa. Turnaus huipentuu räsypeliin. Päivänsankari ja 2 tyttöä pelaa kolmestaan muuta polttariporukkaa vastaan joista 3 on yhtä aikaa kentällä myös ja loput vaihdossa.

Toinen vaihtoehto on että teillä on tyttöjen polttariporukka ja haluaisitte pelata samalla idealla poikia vastaan. Emme todellakaan ole kaikki entisiä lentopalloilijoita jos sitä heti ajattelit :)

Nyt etsimme kahta tai useampaa seikkailuhenkistä ja huumorintajuista tyttöä jotka ovat joskus lentopalloon koskeneet pelaamaan kanssamme :)

Tässä vaiheessa todettakoon että turvallisuutenne on taattu!!! Olemme normaaleja suomalaisia miehiä turusta ja sen lähiseuduilta. Mielestämme tämä on hauska idea, emmekä halua olla törkeitä tai sovinistisia millään lailla!!!!!!!

Peli kestäisi n.30min ja joka pallosta tulisi pisten, eli joltakulta pelaajalta lähtisi vaate. Ensin pelattaisiin päivänsankari "tiikeriboksereihin" ja sitten alkaisi tyttöjen vuoro. Ei tarvi mennä all the way. Alaosat saa tietty jäädä mut esim oikeesti pienet bikint t-paidan ja shortsien alla ja sit riittää.
Voisimme maksaa hiukan biletysrahaa tytöille festareita varten tästä ilosta.

Jos taasen olette tyttöjen polttariporukka niin mielestämme korvaukseksi riittää hauska ohjelma, järjestetty kenttä ja siiderit jokaiselle mimmille.

Älä suutu!! Emme ole sikoja vaan leikkimielisiä miehiä ja ikuisia pikkupoikia :)

Jos kiinnostuit niin täytäthän nämä kriteerit.

- olet (kaikki olette) vähintään 18w
- olet katseen kestävä
- sinulla riittä pelihuumori tälläseen leikkiin etkä jänistä kesken kaiken.
- et tule paikalle hirveessa kännissä, pari rohkasuryyppyä sallitaan ja tarjotaan,

Pervot ja muut hullut älkää vaivautuko tuhlaamaan aikaamme!!!

T: bestman [email protected]

1

708

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • =) =) =)

      hitsi kun en ole katseen kestävä enkä asu sielläpäinkään, olisin kyllä tullut flirttiä katsomaan kentän laidalle.
      =)
      toivottavasti löytyy porukka!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7563
    2. 107
      5628
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5057
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      139
      4466
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3160
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      50
      2855
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2769
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2387
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2374
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      1986
    Aihe