palstasta!!on kiva istua koneelle aina silloin tällöin pitkin päivää ja lukea teidän jutusteluja=kivaa ajan vietettä!!ja toki uusia vinkkejä löytyy joka päivä tähän vasta aluillaan olevaan koira harrastukseen sit ne kivat pätkät ihanilta kukkivilta pihoilta joista itse voin vain haaveilla!ja jos nyt joku laukoo et tääl tapellaan mut sanat ei kuitenkaan tapa!!!!!!!!itte en oo jaksanu vauvautua niitä lukemaan ja ainakin mä olen saanut asiallisia vastauksia teiltä vakkareilta ja vähän kokeneimmilta koiraharrastajilta:)
kiitti
kivasta
17617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Historiaa ovat tappelut tällä palstalla. Parannuksen on tehnyt yksi jos toinenkin. Kyllä täällä nyt viihtyy lupsakkaassa tunnelmassa.
tyyntä myrskyn edellä.
ei kai virolaiset *mailaveikot* ole taas tulossa
Nauroin niin makeasti tässä jakkaralla, että silmistä vesi tirisi.
ku saat ne tirisevät silmäs kuivaks ni vastaa si tohon kyssäriiki
on ollut kiireitä. Mailat hajos viime kahakoissa. Ei nyt ole Suomi pojalle aikavarauksia tiedossa. Jospa jotain muuta pikkuhyvää olisi tulossa. Toivotaan.
mite ois aikoi sit näille suomi-mummoloille
tuuskannuuskana. Mummoloil on hauraat luut, niitä ei voi riepotella.
haisee!
jos haiseekin?kyllä kiitosta täs maas ei palioo jaella joten ihan ulkopuolisena aattelin sen tänne kaikille präntätä!!!!!!!!!!
Kaikki täällä on yhtä ulkopuolisia. Naama vastaan naama yhteyksiä ei ole kenelläkään. Pränttäile vaan jatkossakin, silloin kun olet sillä tuulella.
Useilla tämän palstan ihmisillä on face to face-kontakteja palstan ulkopuolella uskoakseni.
kyllä niitä kontakteja on muutenkin kuin täällä palstoilla. Ja on aina ollut.
monet meistä on tavanneet ihan naamatusten ja on muutakin kuin "nettipalsta"tuttuja.
kanssa ollaan lähdössä sinne tillipenkkiä kitkemään. Pekka suostuikin lähtemään, vaikka se ei kyllä kitke. Ei tullutkaan avioeroa. Älä hätäile Hatam olen poissa vain pari päivää.
mitähän sitä sillä aikaa taas tekisi???
tapaamisia esim. tuolta torinkin puolelta. Kun ostetaan ja myydään.