paras kaveri, mitä tehdä?

Moi. haluisin vähän apua/vinkkejä mitä tehdä kun päädyin poikapuolisen parhaan ystävän kanssa sänkyyn. Aina itse haaveillut siitä mutta olipa kuitenkin sen aloite ja nyt on huono omatunto kun se tuntuu vaan niin irstaalta ja härskiltä..
51083
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

avoin ja luottavainen ihminen olet kokenut jotain elämänmakuista ihanaa ja ei irstasta, anna itsesi vaan nauttia. Jätä lutherilainen moraali ja nauti. Luoto tietää.

Äänestä
  • se luonto ajoi tikanpojan puuhun.

    Äänestä

Seksin jälkeinen morkkis voi iskeä monesta syystä, et ole siis yksin huonon omatuntosi kanssa. Et ole kuitenkaan ketään seksittelyllä loukannut, joten eiköhän morkkis mene ajan mukana ohitse.

Mitä muuten kaverisi ajattelee asiasta? Oletteko keskustelleet? Älkää missään nimessä vaietko asiasta tai erotko. Olen muuten varma siitä, että päädytte vielä uudestaankin sänkyyn, on nimittäin kokemusta asiasta... Kielletty hedelmä maistuu makeimmalta ;)

Äänestä
  • Sillonkun oon kyseisen henkilön kanssa kaksin tai korkeintaan kolmistaan jonkun kanssa niin flirttailuksi menee, jos enemmän porukkaa paikalla tai joku muija jonka kanssa ko. pannut niin niinkun mitään ei ikinä olis tapahtunutkaa.. nyt en vaan muuta ajattele kuin että koska uudestaan.. tänään piti mutta kaverit tuli väliin :'( kun se on kuulemma siveetöntä

    Äänestä

  • poika1513 kirjoitti:

    Sillonkun oon kyseisen henkilön kanssa kaksin tai korkeintaan kolmistaan jonkun kanssa niin flirttailuksi menee, jos enemmän porukkaa paikalla tai joku muija jonka kanssa ko. pannut niin niinkun mitään ei ikinä olis tapahtunutkaa.. nyt en vaan muuta ajattele kuin että koska uudestaan.. tänään piti mutta kaverit tuli väliin :'( kun se on kuulemma siveetöntä

    sitä harrastavat valtakunnan ylimmät portaat , suurlähettiläät ja vaikka ketkä.Älä anna kenenkään vallata mieltäsi.Pidä se itselläsi. loisia riittää ja ne haluavat mielesi että saavat sinulta anerahaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tre/nuorta kirjoitti:

Moi. haluisin vähän apua/vinkkejä mitä tehdä kun päädyin poikapuolisen parhaan ystävän kanssa sänkyyn. Aina itse haaveillut siitä mutta olipa kuitenkin sen aloite ja nyt on huono omatunto kun se tuntuu vaan niin irstaalta ja härskiltä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu