Olen yrittänyt etsiä paljon uusia tietoja Johnny Depistä googlettamalla, mutta tuloksetta. Osaisiko joku sanoa mitä Johnny parhaillaan tekee ja mitä hänelle ja hänen perheelleen kuuluu. Missä päin Johnny asuu perheensä kanssa tällähetkellä jne.?
Olisi kiva jatkossakin löytää tuoreita uutisia Johnnysta helpommalla tavalla, joten jos tiedätte jonkun sivun tai jotain, niin kertokaa ihmeessä!
Kunka Johnny voi?
10
1444
Vastaukset
- ..............
Mun puolesta se ruma kusipää vois olla kuollu
- ,,,,,,,,,
Muutaman kerran, mutta onneksi pääsi kuiville.
- -_-
sinä vittu voisit olla kuollut ku sanot noin toisista ja ei se ees ooo ruma
- ashhhh
Johnny Depis on?
- fopari
johnny "depp" on amerikkalainen näyttelijä . :)
- Mie vaan taas
En nyt muista kunnolla enkä tähän hätään kehtaa ottaa selvää mutta jossain oli että johonkin aikaan Johnny olisi ollut muuttamassa Iso-Britanniaan. En tiedä joko se on mennyt naimisiin mutta jossain hehkutettiin että tänäkesänä Johnny ja Vanessa avioituisivat... nyt on monta rautaa tulessa ja Johnnyltä on tulossa paljon uusia elokuvia, esim. jossain se esittää sitä poloniumilla murhattua entistä venäläisagenttia josta oli paljon joskus uutisissa. Sitten on tulossa kuulemma jatkoa sille Pelkoa ja inhoa LA:ssa- elokuvalle(?)
joo ei tainnut tyydyttää tiedonjanoasi? :'D- ofthe
Johnny ei ole menossa naimisiin. Ainakaan tänä kesänä.
- Ckae
Sweeny Todd on ainakin saatu purkkiin, että luulen Johnnyn viettävän aikaa perheensä kanssa. En kyllä tiedä onko Ranskassa, USA:ssa vai Iso-Britanniassa mutta ei kai sellaisella niin väliä ole.
- DEPPbest
DEPP asuu maaseudulla Ranskassa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808522724687Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään963507Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka252796Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv672350Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?992225TUNNISTELAATIKKO
Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain921509Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?
Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään281319- 411316
Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?
Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli741276- 67926