Anopin pissaongelma

Larsson E

Pim,pom, kuului kun painoin anoppini ovikelloa ja odotin oven avautumista. Olin tuomassa joka viikkoista täydennystä liikuntarajoitteiselle anopilleni.
Vaikka viikottainen käyntini oli jo muodostunut tavaksi, vaikutti Leena jotenkin muka yllättyneeltä tulostani.
Lastasin ruokatarvikkeet jääkaappiin ja laitoin kahvia tulemaan. Ajattelin kattaa olohuoneen pöydälle, jonne kannoinkin kupit.

Pöydällä minua odotti yllätys: vaippapöksyt. Voimoni sairaanhoitajasisar oli tuonut pöksyt hetkeä aiemmin pissan karkailusta kärsivälle äidilleen. Vaikka anoppini oli aiemmin vitsaillut leikkisästi lirahtelustaan, menin kyllä jumiin Leenan esitellessä täysin luontevasti pöksyjään. En osannut sanoa mitään.

Toisen kupillisen jälkeen Leena anoppi ehdotti että ottaisimme "lääkekonjakit". Konjakki lämmitti mukavasti ja aloin tointua hämmennyksestäni vaikka vaippapöksyt olivatkin kahvikuppini alla.

Hennessy W.S.O.P pullo oli jo puolillaan kun anoppini kertoili luontevasti kuinka hankalaa on kun pissa lirahtelee. Istuimme siinä sohvalla vierekkäin ja tunsin kuinka anoppini reisi kosketti omaani.

Konjakki oli tehnyt tehtävänsä ottaessani vaippapöksyt pöydältä. "Onko sinulla ollut aiemmin tällaisia" kysyin. Leena-anoppini nauraa kihersi ja sanoi etten saisi naurattaa häntä koska muuten lirahtaa. Esitin epäileväistä sanoessani etten usko moiseen samalla kun laitoin käteni anopin reidelle, siirsin kättäni hitaasti ylöspäin kunnes tunsin kädessäni alushousujen verhoaman häpykummun, jota anoppi toi esille levittämällä reisiään.

Tilanteesta teki pervon se että juteltiin luontevasti ja käytännöllisesti pissaongelmasta samalla kun hyväilin anopin pillua, joka alkoi epäilyttävästi kostua...

Luonto teki tehtävänsä: ujutin sormeni anopin alushousujen alle samalla kun paljastin jäykistyneen sukuelimeni anopin ihailtavaksi. Vaikka rakastankin vaimoani, nautin kuitenkin pervolla tavalla työntäessäni sykkivän, kuuman kaluni anopin röhvelöön.

Tarina on ihan oikeesti tosi. En tiedä haluatteko kuulla mihin se johti.

7

19943

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JOHTIPA KAI.

      avioeroon tietysti vaimostasi leikkiminen anopin kanssa johti mihinkäs muuhunkaan.

    • panomiessssssssss

      laskitko sisälle?uusintaa???kerro nyt heti!

      • lisää

        ...kerro joka kohta yksityiskohtaiseseti.... kiva tarinan alku..


    • Larsson E

      Työntelin pari kertaa hitaasti sisään ja vedin peniksen kokonaan ulos. Härnäsin terskalla Leenan häpyhuulia ja sitä selvästi tuntuvaa, jäykistynyttä nipukkaa. Leena tuli siitä vauhkoksi ja alkoi vaatia lisää, lisää! "Nussi minua kunnolla", hän voihkaisi niin että naapuritkin varmasti kuulivat. Lisäsin vauhtia siinä vaiheessa kun huomasin Leenan saavan samalla kun tunsin lämpöisen pissan leviävän sohvalle. Tunsin huippuni lähestyvän samalla kun Leena voihki ties kuinka monennnen orgasmin vaikutuksesta.
      Tilanteessa minua kiihotti naimisen lisäksi sen pervous. Sohva oli siivottomassa kunnossa kun aloimme yhdessä siivota jälkiä. Siivouksen aikana olimme molemmat alapäät paljaana emmekä tunteneet minkäälaisia estoja tilanteen johdosta.

      Se oli kyllä viimeinen kerta kun sotkettiin sohva, jonka pesettämisestä koitui kohtalaiset kustannukset. Kului viikko ja olin jälleen tuomassa täydennystä anoppi Leenalle. Soitin ovikelloa ja Leena tuli avaamaan kertoen samalla kuinka hän oli kattanut kahvipöydän rivitalon takapihalle.
      Leenalla oli ja on vieläkin sellainen keinu ja pieni pöytä etelän puoleisella pihallaan. Tervehdin myös naapurin mummoa istuutuessani Leenan viereen.
      Juttelimme siinä kahvinjuonnin lomassa myös naapurin kanssa samalla kun Leena kuljetti kättään nivusiini. Olin niinkuin en olisi huomannut mitään vaikka Leena avasi vetoketjuani. Tunsin kiihottuvani tajutessani Leenan aikeet naapurin katsellessa meitä.
      En estellyt yhtään Leenan vapauttaessa jäykkänä seisovan sukuelimeni housujen kätköstä.
      Annoin molempien mummukoiden ihailla jöötiäni samalla kun hivutin kättäni Leenan häpykummulle. Rullasin Leenan helmat ylös, laskin vaaleanpunaiset mummopöksyt alas, levitin reisiä ja otin anopin siinä puutarhakeinussa naapurin katsellessa kuinka Leena sai nuorta munaa.

      jatkuu...

      • www.jallu.fi

        lisää lisää !!! Jatka tarinaa PLIIS!!


    • Scuuba diiba daa.

      Seuraavaksi voisit kirjoittaa appiukon kakkiongelmasta. Odottelemme täällä jo vehkeet tanassa!

      • Anonyymi

        Mutta mutta....naiminenhan on vaan hyvästä jos lirahtelee,että eipä tuossa mitään pahaa oikeasti ole,mistäpä se vanhempi ihminen enää miestä sais??


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      612
      2226
    2. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      108
      1098
    3. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      25
      1075
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      4
      927
    5. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      855
    6. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      85
      843
    7. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    8. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      89
      752
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      725
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      65
      573
    Aihe