ZETORIT

mää en kyllä huolisi zetoria niillähän ajaa postikuskitkin
62338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

niitä on entisöity niin paljon että niitä on jokaisella

Äänestä
  • Niin varmaan ,kerro mistä sais vielä yhden

    Äänestä

  • jokke57 kirjoitti:

    Niin varmaan ,kerro mistä sais vielä yhden

    keltainenpörssi lehdessä 2 kpl uudempaa väriä
    hämeensanomissa oli noin kolmeviikkoa sitten 2 kpl vihreä ja sininen

    Äänestä

Mikä lie, jostain syystä lähse kaikki kivipölyssä pyörivät kompuranpyörittäjät on Zetkoja?

Olisko siihen hommaan hinta-laatusuhde kohillaan?

Niissä oli 70-80-luvun taitteessa enemmän hienouksia kuin Valmetissa, mutta on mahtanu jäädä kehityksen jalkoihin.

Äänestä
  • 1* 14000 tuntia urakoitu, 1*25000 tuntia urakoitu, sekä yksi 4000 tuntia urakoitu kone.

    Sitten on 1* ameriikan natikka ja 1* saksalaisnatikka. molemmat täytyy vaihtaa jo 10000 tunnin kieppeillä.

    Mutta isot vanhat Zetorit vaan porskuttaa nevalla, hakkurin edessä ja hiesupölyssä.

    Harmi kun uusia ei enää saa. Pitää alkaa ton eniten ajetun tilalle katteleen taas jotain ameriikan natikkaa.

    Äänestä

kaikki mikä lie vihreä ja keltainen HYI HEL....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi juma kirjoitti:

mää en kyllä huolisi zetoria niillähän ajaa postikuskitkin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu