onko muille

näin?2yötä vieraan naisen kanssa samassa sängyssä
eikä ottanut eteen,oikeastaan kolmas yö taas toisen vieraan naisen kanssa,ei noussut vieläkään
mutta kun menin vaimon luokse,niin jopa pommppas!
arvaa harmittiko?painoikohan syyllisyys,vai oliko
liikaa suoritus paineita.
21078
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"kotiin tuotu erektio". Hyvin tyypillinen iäkkäämmillä uroksilla. Peniksesi on lojaali omaa vaimoa kohtaan, toisin kuin itse olet. Hyvää jatkoa.

Äänestä
  • kun oli kaverisi velttoviratanen ja saitpas nokillesi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käynyt kirjoitti:

näin?2yötä vieraan naisen kanssa samassa sängyssä
eikä ottanut eteen,oikeastaan kolmas yö taas toisen vieraan naisen kanssa,ei noussut vieläkään
mutta kun menin vaimon luokse,niin jopa pommppas!
arvaa harmittiko?painoikohan syyllisyys,vai oliko
liikaa suoritus paineita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu