En valinnut,mutta se oli virhe.Valitsin kivitalooni toisen urakoitsijan runkopystytykseen.Aikani katselin virolaisryhmän tekemistä(itseasiassa puoli vuotta)soitin RAC-RAKENNUKSEN miehille ja kerroin ongelmastani ja olivat todella avuliaita ja järjestivät minulle toisen pystytysporukan ja vielä kaiken kukkuraksi täysin veloituksetta koko palvelu sen lisäksi auttoivat vielä löytämään huippuedullisia materiaalejakin joten löytyy näköjään rakennusalaltakin inhimillisyyttä ja pyytentöntä palveluakin.Suosittelen!!!!
RAC-RAKENNUS
team
51670
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kiva kuulla, että sinulle kävi noin hyvin. painetaan firma mieleen, jos tulee tarvis joskus rakentaa vielä.
Valitettavasti suuri osa rakennusalan yrityksistä on aika heikossa jamassa laadullisesti eli juostaan työmailla eikä ehdit'ä tai haluta tehdä muuta kuin kuttaperkkaa.
Rac-Rakennus,nimi kuulostaa jotenkin tutulta mutta onko kyseisellä firmalla suomalaisia vai ulkolaisia työmiehiä.Olisko jollain tietoa missä on heidän tekemiään kohteita?terv Rakentamaan aikova!
Kiitos vain kovasti tällaisestakin yleis informaatiosta.Otin yhteyttä kyseiseen firmaan ja nyt jo työt taas hyvin käynnissä joten kerrankin suomi24sta tosi iso hyöty.
Kiitos ja suosittelen!
Juu kyllähän heidän referenssinsä olivat ihan ok.ja suomalaisia ammattimiehiä mutta minulta pyysivät tuntitaksana suoritettaan työhön vanhan kakssatasen per tunti mun mielestä aika hurja summa.Paljonkohan nykyään kirvesmies tunnista laskuttaa?Saiskos tietoa!
Terv Ensio
jos hyvän haluat...